Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 876 Kez Okundu

Liseli çıtırla ormanda delicecesine sevişme

Liseli çıtırla ormanda delicecesine sevişme

Azgın Liseli Kızın Seks Hikayesi

Bu arada ben Cemile. ateşli ve azgın bir kızım ve henüz 19 yaşındayım. Daha çok yakın zamanda başımdan geçen bir sex hikayemi sizlere anlatmak istiyorum. Benim azgınlığım yeni bir şey değil. Ben lise yıllarımın başında da böyle bir kızdım. Neyse son zamanlarda internette lise arkadaşlarımla sohbet etmeye başlamıştım. Onlarla konuşuyor ve okuldan sonra neler yaptıklarını öğrenmeye çalışıyordum. Baya bir arkadaşımla sohbet ettikten sonra en son lisede hoşlandığım çocuk olan Batuhan denk geldi ve onunla konuşmaya başladım.

Diğer arkadaşlar arasından durumu en iyi olan Batuhan idi. Babasının şirketleri ona kalmıştı ve çok iyi para kazanıyorlardı. Hatta o yıllara göre çok da yakışıklı biri olmuştu. Ben de birkaç gün onunla sohbet ettim. Batuhan’da lise yıllarında benden çok hoşlanıyordu.

Piknikte Sex Hikayesi Planı

Neyse birkaç arkadaşı toparlayınca Batuhanı görme bahanesi ile piknik organize etmeye karar verdim. Batuhana da bu teklifi götürdüm. Önce çok işim var diyerek kabul etmedi ama daha sonra bana ikna oldu. O gün sevinçten resmen havalara uçmuştum ve piknik günü için kafamda bin tane plan yapmaya başladım. Hafta sonunu iple çekiyordum. Nihayet o gün geldi ve erkekler kızları evlerinden araba ile alarak piknik yapacağımız alana götürdü. Tabii ki herkes gibi Batuhan da kendi arabası ile pikniğe gelmişti. Neyse herkes bir süre kaynaştı piknik alanında. Batuhan mangal yapmak için odun toplamaya gideceğini söyleyerek gruptan uzaklaşmaya başladı ve bu benim için çok iyi bir fırsattı. Baktım gidiyor hemen peşine takıldım ben de sana yardım ederim dedim. Hemen birlikte yürümeye başladık. O gün üzerimde göğüs dekolteli bir tişört ve kısa bir şort vardı. Batuhanın ilgisini çektiğimden de son derece emindim.

Ormandan Sex Hikayesi Başlıyor

İri memelerim yerinden fırlayacak gibi duruyor, Batuhan resmen gözlerini göğüslerimden alamıyordu. Ben kendi halimde domalıp odun topluyor numarası yaparken Batuhan birden arkamdan yaklaştı ve belime sarıldı. O an içim bir hoş oldu ve irkildim. Önce onu umursamıyormuş gibi davrandım. Bugün çok güzel görünüyorsun dedi. Ben de sen de öyle kaslı olmuşsun dedi. Biraz orada oturduk ve sohbet etmeye başladık. Ama bu sırada eli hala belimde dolaşıyordu ve artık yavaş yavaş aşağılara kaymaya başlamıştı. Şortun içerisine doğru elini atmaya başladığında ben de daha hızlı bir şekilde nefes alıp vermeye başlamıştım. Sonra tamamen şortuma elini soktu ve götümü içeriden okşamaya başladı. Sanki bir an önce işini bitirmek ister gibiydi.

Ormanda piknik bahane Seks Şahane

Bir süre sonra dudaklarıma yapıştı ve öpüşmeye başladık. Zaten kısa süre içerisinde de kendimiz kaybettik. Sonra beni ağaca dayadı ve kalın damarlı sikini tam bacak arama denk getirdi. Yarrağı artık amıma baskı yapıyordu ve ben bir an önce onu amımın içerisinde istiyordum. Bana istiyor musun he orospum olmak? İstiyor musun? Diye sordu. Sok artık şunu diye inleyiverdim birden. Hemen şortumu aşağıya sıyırdı ve yarağını amıma sürtmeye başladı. Bir süre sürttükten sonra da hemen ağaca dayalı bir şekilde beni kucağına aldı ve amıma sokup çıkarmaya başladı. Gruptan baya uzaklaştığımız için rahat rahat inlemeye başladım. O kadar kalın yarağı vardı ki Amımın her yerini doldurmuştu. dakikalarca beni kucağında zıplattı. Sonra da beni indirip yere diz çöktürdü ve yarağını ağzıma verdi. Ağzımla yalayarak onu boşalttım ve bütün döllerini yuttum. O günden sonra sık sık bulup saatlerce sevişiyorduk.

liseli sex hikaye anımı okuduğunuz için teşekkürler.