Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 1533 Kez Okundu

Kayınbabam Ve Yarrağı – Ensest Hikayeler

Kayınbabam Ve Yarrağı – Ensest Hikayeler

Kimdi ki bu acaba? Evde sadece kayınpederim ve görümcem vardı. Birkaç saniye bekledim, gelenin ışığı açması için. Ama her kimse, içeri girip, ışığı açmadan yavaşça kapıyı kapattı. Işık açılmayınca telaşla, “Kim o?” diyerek doğruldum ve el yordamıyla komodinin üzerindeki gecelambasının düğmesini aramaya başladım. “Yenge, korkma, benim…” dedi görümcem fısıldayarak. Gecelambasını açtığımda, görümcem geceliğiyle karşımda dikiliyordu. “Kız hayırdır, ne oldu? Kötü birşey mi oldu?” dedim. Görümcem fısıldayarak, “Birşey yok yenge… uyku tutmadı da… konuşmak istedim seninle…” dedi. Gecenin bu saatinde benimle konuşmak istemesine anlam veremedim, ama ben de onun gibi fısıldayarak, “İyi de, niye ışığı açmıyorsun? Ödümü kopardın kız! Hırsız sanıp bağıracaktım az kalsın! Hem niye fısıldıyorsun? Gel şöyle, derdin ne bakayım?” dedim.

Görümcem geldi yatağın kenarına oturdu ve yine fısıldayarak, “Şeyy, yenge… Bugün çok güzel vakit geçirdim seninle, teşekkür ederim!” deyip sarıldı ve yanağımdan öptü. Ben de, “Gebermeyesice, ben de önemli birşey var sandım! Teşekkür etmene gerek yok canım, istersen daha sık gezer dolaşırız!” dedim, ben de ona sarıldım. Sabah mutfaktaki durumun bir benzeri yaşanıyordu, yine birbirimize sarılmıştık. Ama busefer gecenin bir saatinde benim yatakodamda, yatağımın üzerindeydik. İkimiz de gecelikle olduğumuz için vücudunun sıcaklığını daha çok hissediyordum. Ve busefer ne olursa olsun (Tamam, yeter bu kadar!) demiyecektim. Görümcemin de daha fazlasını istediğinden emindim çünkü. Kelimelere gerek yoktu, vücut dili herşeyi anlatıyordu. Titriyordu körpe vücudu. Ama soğuktan değil, heycandadı titremesi.

Yine de utandırmamak için, “Sen üşüyorsun kız! Gir yorganın altına, çabuk!” deyip, yorganı açtım. Sonra yorganı çektim üstümüze. Görümcem iyice sokuldu bana. Sarıldık birbirimize. Bir süre hareketsiz yattık o halde. Sadece nefes alışverişini duyuyordum. Nefes alıp verirken inip kalkan göğüsleri göğüslerime değiyordu. Sonra bir ayağını koydu ayağımın üzerine. Dizini de bacağıma değdirmişti. Şimdi dizini bacağımda yukarı aşağı oynatıyordu hafiften. Diziyle bacağımı okşuyordu. Onun bir eli benim belimdeydi, benim de bir elim onun sırtını okşuyordu. Yanak yanağaydık. Hiç konuşmuyorduk. Onun ne istediğinden emindim. Onun bu istediğini benim istediğimden de emindim. Ama o, belki kızacağımdan çekiniyor, ürkek ve temkinli davranıyordu. Bir sonraki adımı atmamızı benden bekliyordu.

Sırtını okşayan elimi yukarı çıkardım ve omuzbaşından tutup, bana yapıştırdığı vücudunu vücudumdan biraz araladım. Yanağı da yanağımdan ayrılmıştı böylelikle. Şimdi göz göze ve burun burunaydık. Sıcak nefesini yüzümde hissediyordum. Gözleri kapandı ve sanki birşey söyleyecekmiş gibi dudakları aralandı. Ben de dudaklarımı araladım ve yavaşça etli dudaklarına dokundurdum. Sonra küçük küçük buseler kondurdum dudaklarına. Önce hiç karşılık vermedi, ama sonra o da öptü. Deli gibi öpüşmeye başladık. Kah onun dili benim ağzımda, kah benim alt dudağım onun ağzında, emişiyorduk. İkimiz de burunlarımızdan soluyorduk. Ellerimiz de kendiliğinden okşayacakları yeri bulmuştu. Biz çılgın gibi öpüşürken, ellerimiz de birbirimizin götünün yanaklarını avuçluyor, yoğuruyor, çekiyor, ayırıyor, okşuyordu.

Dudaklarımı dudaklarından ayırmadan geceliğimi çıkarmaya çalıştım. Ama beceremeyince öpüşmeyi bırakıp doğruldum ve öyle çıkardım geceliğimi. Sonra görümcemi de doğrultup, onun da geceliğini çıkardım. O da benim gibi sütyensizdi. Çok güzel, dolgun, yuvarlak ve diri göğüsleri vardı. Gece lambasının vuran loş kırmızı ışığında daha bir çekiciydi memeleri. Uçları benimkiler gibi uyarılmış, sertleşmişti. Nazikçe avuçladım memelerini. Hafif hafif daireler çiziyordum memelerine. Bastırmadan, sıkmadan. Sanki avuçlarımda birer kuş varmış gibi okşuyordum memelerini. Uçları muhteşem görünüyordu. Eğilip öpücükler kondurdum uçlarına, sırayla. Göğüsleri şimdi daha çok kalkıp iniyordu nefes alırken. Derken görümcem de benim göğüslerime ellerini attı ve okşamaya başladı. Ensesinden hafifçe bastırdım yüzünü göğüslerime doğru. Yumuldu göğüslerime, sırayla öpüp emmeye başladı memelerimi. Bir eli de bacak aramda geziniyor, külodumun üstünden amımı okşamaya çalışıyordu. Amım ıslanmıştı.

Çevik bir hareketle külodumu çıkarıp attım. Sonra da görümcemi hafifçe ittirip, sırtüstü uzattım yatağa. Külodunu yanlardan tutup aşağıya sıyırmak istedim. Hemen ellerime yapıştı ve fısıldayarak, “Şeyy… epeydir ağda yapamadım yenge…” dedi. “Önemli değil canım, bir ara gider yaptırırız!” deyip, ellerimi ellerinden kurtardım ve sıyırdım külodunu aşağıya. O da kalçasını kaldırıp, tamamen çıkarmama yardımcı oldu. Hakikaten, oldukça uzamıştı amının kılları, tahminimce 6-7 aydır alınmamıştı. Sonra görümcemin üzerine eğildim. Göğüslerim göğüslerine değiyordu. Yüzüne dökülmüş saçlarını kulağının arkasına atıp, dudaklarını öpmeye başladım. Boynunu boğazını öperek göğüslerine, ordan da göbeğine indim. Göbeğini öperken, parmaklarım da amının kıllarını kurcalıyordu.

Sonra aşağıya kayıp, yüzüm amına gelecek şekilde uzandım bacak arasına. İki elimle dizlerinden kırıp bacaklarını yanlara açarak geri ittirdim. Şimdi görümcem karşımda, Jinekolog sandalyesinde uzanmış gibiydi. Parmaklarımla amının kıllarını sağa sola yatırıp, klitorisini ortaya çıkardım. Sağ elimin başparmağını ağzımda ıslatıp, başparmağımla klitorisine hafif hafif masaj yapmaya başladım. Görümcem yastığı ağzına alıp ısırmaya başlamıştı. Ama bu daha birşey değildi, yeni başlamıştık! Diğer elimle de aşağıdaki kılları sağa sola yatırıp, amının küçücük dudaklarını ortaya çıkardım. Ve yumuldum am dudaklarına. Bir yandan klitorisini okşarken, aynı anda amının dudaklarını sırayla öpüp, yalıyor ve emiyordum. Arada bir de dilimi amının deliğinden içeri sokup çıkarıyordum.

Görümcemin ağzında ısırdığı yastık olduğu halde kısık kısık inlemeleri yükseliyordu. Ben amını dillemeyi hızlandırdıkça, buna paralel olarak görümcemin çırpınmaları da hızlanıyordu. Başparmağımı göt deliğine sokunca, titremeye, kasılmaya başladı. Kıvranması arttı. Aniden iki ayağını da kaldırıp bacaklarını boynuma doladı. Daha fazla dillemeyim diye boynumu mengene gibi sıktırıyordu bacaklarıyla. Beli yükselip iniyordu durmadan. Evet, görümcem orgazm olup boşalıyordu. 2-3 dakika kadar sürdü orgazmı. Ama ben de boğulacaktım nerdeyse. Rahatlayınca, bacaklarını boynumdan gevşetti, yanlara düşürdü. Ben de doğruldum, bacak arasına bağdaş kurup oturdum, seyrediyordum. Can çekişir gibi, Uzun uzun, derin derin soluklanıyordu halen. Biraz sürdü nefes alış verişinin düzelmesi.

Sonra yatağın üstünde emekleyerek yanıma geldi. Ben halen bağdaş kurmuş oturuyordum. “Seni çok seviyorum yenge!” deyip, dizlerinin üstüne dikeldi, yüzümü ellerinin arasına alıp, dudaklarımı öptü. Ben de dizlerimin üstüne dikildim, “Ben de seni çok seviyorum canım!” dedim. Öpüştük biraz, dizlerimizin üstünde doğrulmuş halde. Ellerimiz yine birbirimizin götünün yanaklarını okşuyor, avuçluyor, yoğuruyor, ayırıyor, çekiyordu. Ama görümcemin bir parmağı sanki belirli bir yeri arıyor gibiydi göt yanaklarımın arasında. Parmağı aşağı iniyor, amıma değince hemen yine yukarılara çıkıyordu. Belli ki göt deliğimi arıyordu. Elimi arkaya attım, arayan parmağını tuttum ve götümün deliğine götürdüm. Parmağının ucuyla biraz okşadı göt deliğimi, sonra da parmağını sokmaya çalıştı. Belli ki götümü parmaklamak istiyordu. Bunu yapması benim de hoşuma gidecekti.

Ama o pozisyonda biraz zordu. “Canım, bir saniye!” deyip arkamı ona döndüm ve dört ayak oldum, bacaklarımı ayırdım. Götümün yanaklarını biraz öptü, okşadı, yoğurdu. Sonra parmağını soktu götümün deliğine. Görümcemin incecik parmağı, Cavit beyin kalın yarağını yemiş götüme, hiç zorlanmadan girmişti. Oraya kadar iyidi de, parmağı götümde öylece duruyordu. Hareketsiz. Yine kılavuzluk yapmam gerekti. Elimi arkaya atıp, elini bileğinden yakaladım ve elini birkaç kez ileri geri hareket ettirdim. Böylelikle parmağı da götüme girip çıkıyordu. Ne yapması gerektiğini anlamıştı, ben elini bırakınca, kendisi sokup çıkarmaya devam etti. Ben de amımı ovuşturmaya başladım.

Amımı ovuşturduğumu farkedince, elimi ittirdi ve kendisi amımla da ilgilenmeye başladı. Şimdi hem götümü parmaklıyor, hem amımı ovalıyordu. Omuzumu ve yüzümü iyice yatağa yapıştırdım. Götüm iyice dikilmişti şimdi. İki elimi de arkaya atıp, götümün yanaklarını olabildiğince ayırdım, rahat yapsın diye. Müthiş zevk alıyordum, ama orgazm olmam için birşeyler eksikti sanki. “Yalasana canım!” dedim. Amımı ovalamayı bıraktı ve yalamaya başladı. Parmağı götüme girip çıkmaya devam ediyordu.

Aynı anda ıslak dili amımda gezinirken çok zevk veriyordu, ama parmağı yeterince kalın değildi. “Dur, bekle biraz!” dedim, kafamı kaldırıp komodinin üstündeki şeylere göz gezdirdim. Tam istediğim kalınlıkta olmasa da, saç fırçamın sapı kalındı. Uzandım, aldım ve “Al, bunun sapını sok götüme!” dedim. Eski pozisyonumu aldım, diktim götümü. Bu isteğim sanki onu şaşırtmıştı. Kısa bir çekimserlikten sonra, yavaş yavaş soktu fırçanın sapını götüme. Evet, şimdi daha iyi olmuştu, götümü doldurmuştu. Görümcem fırçanın sapını götüme sokup çıkarıp, amımı yalarken, ben de klitorisimi okşayınca, fazla sürmedi, inleye inleye orgazm oldum. Aslında avazımın çıktığı kadar sesli inlemek isterdim, ama kayınpederimin uyanıp, bizi o halde yakalaması facia olurdu.

Üstüne basılmış kurbağa gibi, yüzükoyun yapıştım yatağa. Fırçanın sapı halen götümdeydi, görümcem tutuyordu halen fırçayı. Belimi, sırtımı, omuzbaşlarımı öpüyordu. Küçük küçük buseler konduruyordu terlemiş tenime. Elimi atıp, fırçayı çıkardım götümden. Doğruldum. Görümcemin dudaklarını öptüm ve “Canım, artık gitsen iyi olacak…” dedim. “Yaa yenge, ben senle uyumak istiyorum!” dedi. Bu benim de hoşuma giderdi, ama, “Belki başka zaman o da olur canım!” deyip, giyinmesi için külodunu ve geceliğini eline verdim. İstemeye isteme giyindi. Son bir kez daha öpüştük. Sonra, geldiği gibi sessizce gitti.

Ben de gayet rahatlamış bir halde yattım, uyudum. Hep kadın kadına sevişmenin nasıl birşey olduğunu merak edip dururdum. Bunu şimdi öğrenmiştim ve çokta hoşuma gitmişti. Bir erkekle sikişmekten, gerçek yarak yemekten asla vazgeçemezdim, ama kadın kadına da zevkliydi…