Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 1599 Kez Okundu

Yakışıklı Tır Şöförü – Gay Hikayeleri

Yakışıklı Tır Şöförü – Gay Hikayeleri

Merhabalar, ben Almanya’da yaşayan, evli bir erkeğim. İlk kez Gymnasium’da (Lise’de) okurken okuldan bazı erkek arkadaşlarıma kendimi siktirdim. Bu olay ben evlenene kadar devam etti. Evlendikten sonra ise o arkadaşlarıma birkaç kez kaçamak sakso çekmenin dışında pek fırsatım olmadı.

Bir yaz akşamı işten çıktıktan sonra arabamla benzin almak için Benzinliğe gitmiştim. Benzin aldıktan sonra tam eve gidecekken, Benzinliğin parkyerinde duran üstü Türkçe yazılı bir Tır gördüm. Geçen sene, benim gibi kendini siktiren bir arkadaşın anlattığına göre, Tır şöförleri çok azgın ve haşin oluyorlarmış. Uzun zamandır kimseye sakso çekmemiştim, şansımı denemeye karar verdim…

Arabamı Tırın tam önüne park ettim, arabamın arka camında asılı olan Türk Futbol takımının flamasını görmesi için. Arabamdan inip, otoparkta kıvırta kıvırta biraz gezindim, Tırın yanından geçtim, niyetimi anlaması için. Tırın içinde oturan şöför orta yaşlarda, yakışıklı bir erkekti. Onun da beni izlediğini fark ettim. Benzinliğin marketinden bir dondurma aldım. Dondurma yalayarak arabama dönerken, camı açıp, “Türk müsün?” dedi. “Evet!” dedim. Direkt, “Ne arıyorsun?” dedi. Ben de, “Hiiiç, canım sıkılıyor, öylesine takılıyorum, hava alıyorum!” dedim ve dondurmayı yarak emer gibi yalamaya devam ettim. “Gel içeri, biraz muhabbet edelim!” dedi. “Olur!” dedim, Tıra bindim.

Sohbete başladık. Türkiye’de evli ve çocuklu olduğunu, onları çok sevdiğini falan anlattı. “İçer misin?” diyerek Visky şişesini ve iki bardak çıkardı. “Yok, senin bardaktan bir yudum alırım!” dedim. Yine de bana da çok az koydu. İçtik, ama kendisi daha çok içti. “Dondurma yalamayı çok seviyorsun galiba?” dediğinde, gülümseyerek, “Evet, yalamayı çok severim!” dedim. “Peki emmeyi de sever misin?” dediğinde, “Severim!” dedim.

Ben öyle deyince Tırın perdelerini çekti. Sonra da kemerini çözüp pantolonunu dizlerine indirdi. Yarağını külodundan çıkardığında gözlerim faltaşı gibi açıldı. O ne biçim bir yaraktı öyle! Okuldan arkadaşlarımın yaraklarına hiç benzemiyordu. Oldukça kalın bir yağı vardı, üstelik köküne doğru daha da kalınlaşıyordu.

“Hadi yala!” demesiyle eğildim, yalamaya ve emmeye başladım. Biraz yaladıktan sonra, “Arkaya kabine geç!” dedi. Geçtim. “Çıkar pantolonunu!” dedi sert bir tonla. Pantolonumu ve külodumu çıkardım. O da soyunup yanıma sokuldu, “Al ağzına!” dedi. Tekrar aldım ağzıma, yalamaya emmeye devam ettim. O sırada o da götümü okşuyordu…

Bir süre sonra, “Yeter, dön arkanı!” dedi yine sert bir tonla. Döndüm, dizlerimin üstünde dört ayak domaldım. Yarağını göt deliğime dayayınca, “Abi cüzdanımda preservatif var, onla yapalım!” dedim. “Gerek yok, neden korkuyorsun, gebe mi kalacaksın?” dedi. Ben de, “Yok ama bulaşıcı hastalıklardan korkuyorum!” dedim. “Korkma birşey olmaz, ben aile babasıyım, için rahat olsun!” dedi ve arkadan bana yavaşca geçirmeye başladı. “Acıyor, yavaş!” deyince, “Aaa çok uzattın ama, canımı sıkıyorsun!” dedi. Onu sinirlendirmemek için sustum.

Zorlaya zorlaya hepsini köküne kadar sokup, “Off yavrum, bak gördün mü nasılda aldın yarağımı! Kadın gibi götün var, pamuk gibi bembeyaz ve parlak!” dedi. Götüme pompalamaya başladığında ben canımın acısıyla inliyordum. Dakikalar ilerlerken deliğimin iyice genişlediğini ve o kalın yarağın köküne kadar rahatça girip çıktığını hissediyordum. Artık zevk inlemelerim yankılanıyordu Tırın kabininde. Okul arkadaşlarımın sikmeleri 3-5 dakika anca sürerdi, ama şimdi 15-20 dakikadır sikiliyordum.

Birkaç dakika daha sikip içime boşaldı. İçimde biraz kaldıktan sonra çıktı ve “Hadi bakalım yavrum, şimdi doğruca evine git, hiçbir yerde oyalanmadan! Birdahaki sefer buluşursak beni evine götüreceksin ve karınla da tanıştıracaksın!” dedi. “Tamam abi!” dedim. Giyindim ve iyi akşamlar dileyerek gittim…

Her akşam eve giderken o benzinlikten geçerim. Birdaha da onu göremedim, ama hiç unutmayacağım bir anı bıraktı bende yakışıklı Tır şöförüm 🙂