Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 703 Kez Okundu

Olgun teyzem ile grup seks yaptık

Olgun teyzem ile grup seks yaptık

Teyzem Buse 35 yaşında bir seksi kadındır. Boyu 1.68 kilosu da yaklaşık 67 dir. İri memelerinin yanı sıra dünyada eşi benzeri bulunmayan büyüklükte de bir göte sahiptir. Yapısı gereği hep gençtir hep gençlerle takılır. Arkadaşlarla evde toplandığımızda hep civarlarda bir şeylerle uğraşır. Dapdaracık kıyafetler ve isterik tavırlar onun doğasında vardır. Yine arkadaşlarla toplandığımız bir gün Buse gelip yanımıza oturdu. Dapdaracık bir tayt ve onun belirginleştirdiği iri bir götü vardı. Kolsuz tişörtü iri memelerini dizginleyemiyordu. Hatta yandan bakıldığında kalıplaşmış memeleri yarı yarıya dışarıdaydı. Meme uçlarını sıktığı için sutyen kullanmadığını söylerdi hep.

Teyzemle Grup Sex Hikayem

Bacak bacak üzerine atıp bi sigara yaktı. Kıpkırmızı dudakları sigarayı emdikçe sikimde kıpırdamalar baş gösteriyordu. Sorduğumuz her soruya yanıt verirken kafasını sallıyor ve futbol topu büyüklüğündeki halka küpeleri birbirine çarpıyordu. Derken ayağa kalkıp bize yöneldi ve şunu dedi. “kimse beni sevmiyor, kimse bana değer vermiyor. . . Bir doğum günümüzü bile hatırlamadılar“ Şaşırmıştık. Ayağa kalktım ve yanına gidip yanağına bir öpücük kondurdum “mutlu yıllar“ dedim. Diğerleri de beni takip ettiler.

Buse’nin neşesi yerine gelmişti. Oynak bir şeyler çaldık ve hep beraber kurtlarımızı döktük. Kan ter içinde kalarak koltuklara yığıldık. Bir süre sessizlik oldu. Buse o an parmağına ağzına sokarak inlemeye başladı. Herkes birbirine şaşkınlıkla baktık. Buse masturbasyon yapmaya başladı. Sikim dikleşmeye başlamıştı. Bir anda Buse bağırdı“ Yarrak istiyorum. Hediyemi verin bana“ Emre ani bir hareketle sertleşmiş yarağını Buse’nin ağzına soktu. Seri şekilde girip çıkıyordu. Bundan cesaret saha diğerleri de Buse’ye yöneldiler. Kaşla göz arasında karıyı soydular Vakit kaybetmeden Buse, Emre’nin üzerine çıktı. Hemen ardından Cemil hiç zorlanmadan sikini götüne soktu. İki yarrak da sokup çıkmaya başladı amına ve göte.

Grup Seks Hikayesi

Selim ve Serhat da ağzını sikiyorlardı. Geri kalan bizlerde otuzbire başlamıştık. İnlemeler hiç kesilmiyordu. Biri götü bırakıyor yerine başkası geçiyordu. Yarrak delisi Buse orgazm üstüne orgazm oluyordu. Tam o sırada Buse götünü siken Davut’u itti ve bana seslenerek“ Dünyanın en şanslı yeğenisin, üvey de olsak teyzen sayılırız. Hadi bu göt seni bekliyor durma pompala. “ Büyük bir şevkle girdim arkasına. Çok rahat kayıyordum. Saat üçe geliyordu. hatunu Buse “hadi çocuklar elinizi çabuk tutun enişteniz gelecek“ dedi. Ben devam ediyordum işime. Buse bağırıyordu “hadi Recep köküne kadar sok şu mereti“ Tam dört saat boyunca hiçbir deliğini boş bırakmadık. Her saniye pompaladık. Boşalmak üzere olduğumu hissedince çıkardım sikimin başını. O an o koca göt deliğini gördüm. Mosmor ve koca bir delik. Sikilmeyi hak eden bir orospu idi.

Mature Sikiş Hikayesi

Hepimiz Buse’yi çevreledik. Mutlu sona az kalmıştı. Buse bize dönüp “Hadi bakalım şimdi sıra pastanın kremasında. . . Gözlerimin içine bakarak “döl manyağına çevirin beni“ diye yalvarıyordu. Teker teker emmeye başladı. Sonunda birer birer patlamaya başladık. Kendimi sıkıyordum. Benden önceki sekiz yarrak Buse’nin suratını resmen ak bir göle çevirmişlerdi. Dayanamayarak suratına boşaldım. Son damlasına kadar emdi yarrağımı. Diğerleri itiraz ettiler ama Buse sakindi “eee nede olsa hısım sayılırız. . . “ Saat beşe doğru kafamı kaldırıp etrafa baktığımda bütün arkadaşlarım bundan memnun bir şekilde eşyalarını topluyorlardı. O minyon tipli, iri memeli, koca götlü tank gibi kadınsa yerde döllerden oluşmuş bi denizde inliyordu. Buse son bir kez ayağa kalkarak arkadaşlarıma seslendi; “Bana benzeyen taş gibi arkadaşlar bulana kadar size parasız siktireceğim kendimi. . . Ama en çok Recebe“ ded.. 😀