Sex Hikayeleri

7 ay önce - Admin Ekledi - 3301 Kez Okundu

Komşu Kızı Kardeştir

Komşu Kızı Kardeştir

Evet arkadaşlar bir azim hikayesidir zor gerçekleştirdim lakin o amın suyunu keyifle içmeyide başardım! Komşularla bizimkiler devamlı gün delisi olup birbirlerine ziyarete gelip gitmekteler gene birgün bizde toplandılar o günde benim beğendiğim taze kız yani his yoktu, ben de hazır annesi burdayken onlara gideyim dedim.derhal karşı zile bastım kapıyı his açtı beni görünce cin görmüşe döndü.canım sıkıldı sana geldim dedim. Kıza biraz emrivaki yapmıştım mecburen beni içeriye aldı. derhal odasına geçtik.
Sanırım ben gelmeden evvela bilgisayarda bi şeyler yapıyordu. Ben gelince derhal kapattı ve benimle sohbet etmeye başladı. öyle havadan sudan konuşuyorduk lakin kısa süre sonrada artık ona çok fazla güzel olduğunu ve çok aşırı cazibeli olduğunu falan söylemeye başlamıştım.
Niyetim kızı sikmekti bunu da ona belirgin etmeye çalışıyodum. ilk müstehcen konumda biraz damdan düşecek bu gibi olacak fakat bakire olup olmadığını sordum. Kızın ağzı açık bi biçimde bana balkıyordu. hemen konuyu kapatmaya çalıştı ama ben ısrarcıydım. ama ben bu konulara girince beni evden göndermek için bu kadar yeter ben banyoya girecektim sen de gitsen iyi olacak dedi. bulunmaz sen gir ben beklerim dedim lakin kız iyice tedirgin oldu. Bana git demeye başlayınca hemen kalkıp sarıldım ve öpmeye başladım. çıtır çığlık atmaya başladı ama valla hiç durmaya niyetim yoktu.
Elimi ağzına kapattığım benzeri yere yatırdım ve ağzını açmadan ellerimle memelerini okşamaya başladım. O kadar yumuşak ve dolgunlardı ki elimi bir türlü memelerinden ayıramıyor ve her okşadığımda biraz daha ağzına bastırdığımı hissediyordum. çok aşırı direniyordu fakat ben devam ediyodum. Memelerini uzun bir zaman sıktıktan okşadıktan sonra elimi amına attım ve bu defa amını avuçlamaya başladım. Kızın memelerini okşamak bana çok fazla keyif vermişti. Ağzını sıkı sıkı kapatarak öncelikle memelerini sonra amını okşadıktan sonra bu defa pantolonunun düğmelerini açmaya başladım.
çıtır hiç rahat durmadığı için elimden çok aşırı bişey gelmiyordu. O öyle yapınca bende ellerimi amından ve ağzından çekip suratına sıkı bir tokat attım. kız tokatı yiyince daha sakin bir durum aldı. Ben de yavaş yavaş dudaklarına doğru yaklaştım ve dudağına yumuşak bir öpücük attım. liseli kızda bir alt dudak vardı arkadaşlar emin olun tecavüzü hak ediyordu.
Dudaklarını öperken ve emerken direnmiyor yalnızca karşılık vermeden öylece bekliyordu. Ben yine elimi kızın amına attım. Bu kez pantolonunu sıyırmayı başardım. Her ne kadar sessiz ve karşı koymadan dursada elleriyle devamlı elimi itekliyordu.
Amını açtıktan sonra ellemeye ve öpmeye başladım. Altımda yatan taze öğrenci amcığını görmüşüm ve amcığın kokusunu dahi almışım artık durmaya hiç niyetim yoktu. Yavaş yavaş o da bundan böyle bu bir duruma alışmaya başlamıştı. keyif aldığına hiç kuşku yoktu amı da ıslanmaya başlamıştı. artık çıtır da sikişmek için hazır duruma gelmişti. Amını yalarken ve amını okşarken daha çok dayanamayarak işaret parmağımı kızın amından içeri sokmaya başladım. Amının içine parmaklarım girmeye başlayınca ıhhhh ıhhh diye inlemeleri de gelmeye başladı.
bundan böyle canımı acıtmadan sik demeye başlamıştı bile. Kızın bakireliğini parmağımla bozdum resmen. Parmağımı çektiğimde kanlar aktı ve ben de temizledim. bundan böyle sikimin girmesi için her şey hazırdı. hemen sikimi amının üstüne sürtmeye başladım. O da bundan sonra acısını unutmuş ve kendini bana teslim etmeye başlanmıştır. Sikimi yavaş yavaş içine doğru sokmaya başladım. Yani ilk girerken pek canı acımadı lakin tamamını sokana kadar altımda resmen inim inim inledi diyebilirim. bundan böyle daha hızlı bir biçimde gidip gelmeye başladım. bundan böyle o da altımda inlemeye devam etti. Bi zaman sonra da boşalmaya başlanıyor. Ben de daha çok dayanamadım ve sikimi amından çıkararak bi kaç kez 31 çektim ve ben de orgazm olmaya başladım. bundan sonra sevgiliyiz. Canım istedikçe de sikiyorum.