Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 783 Kez Okundu

Babasıyla Sikiştiğimi Kızarkadaşım Bilmiyor

Babasıyla Sikiştiğimi Kızarkadaşım Bilmiyor

Selam, ben Gamze, 21 yaşında, güzel bir bayanım. İstanbul’da üniversite okuyorum. Ailem ise Bursa’da. Size kısa bir süre önce başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. İstanbul’da yurtta kalıyorum ve en yakın arkadaşım olan Ebru kendisi İstanbul’lu olduğu için bana çok yardımcı oluyor. Bazen kahvaltıya, öğle yemeğine, bazen de kalmaya onların evlerine gidiyorum. Ailesi çok şeker insanlar. Annesi Meltem Teyze genç ve bakımlı, babası Cüneyt Amca ise tahminimce 45 yaşlarında, oldukça karizmatik birisi. Ebru’lara gittiğimde Cüneyt Amcayla uzun sohbetlere dalarız. Çeşitli konular üzerinde yorumlar yaparız. Kendisi çok hoşsohbet bir insan. Ama onda beni çeken başka bir şey var. Yaşına göre oldukça genç görünümlü ve bambaşka bir çekiciliği, sempatikliği var. Bu yüzden onu kendime çok yakın hissediyorum.

Yurtta olduğum bir haftasonu canım çok sıkılmıştı, Ebru’yu aradım ama telefonu kapalıydı. Bana haftasonunu evde geçireceğini söylemişti. Ben de dışarı çıktım, pastaneye uğrayıp bir pasta alarak onların evine doğru gittim. Her zamanki gibi giyinmiştim. Üzerime V yakalı bir body giymiştim, göğüslerime doğru hafif bir degaje oluşturuyordu, ama öne doğru çok eğilmediğim müddetçe pek zararı yoktu. Altıma da, elime geçen kot pantolonumu gitmiştim. İçimde sutyenim ve külodum vardı. Neyse Ebru’ların kapısını çaldım. Ama açan olmadı. Bir daha çaldım, nihayet kapı açıldı ve Cüneyt Amca karşımda bir şortla duruyordu. Haziran ayı olduğundan üstünde bir şey yoktu. Ebru’yu sordum. “Annesiyle alışverişe gitti canım, ne zaman gelir bilmiyorum, hadi gel içeri, evde bekle!” dedi. Dayanamadım ve içeri girdim.

Elimdeki pastayı Cüneyt Amcaya verdim. “Canım benim, ne diye zahmet ettin?” dedi. Cüneyt Amcanın oturduğu odaya girip TV’nin karşısındaki koltuğa oturdum. Gözüm TV’ye takıldı. DVD programı açıktı, ama duraklatılmıştı. Sesimi çıkarmadım. Cünayt Amca da gelip yanıma oturdu. Havadan sudan konuşmaya başladık. Gözü arada göğüslerime kayıyordu, ama çabuk toparlıyordu. Konu bir tecavüz konusundan açılmıştı. Gazetedeki bu türdeki haberlere kendimizce yorum getirdik. ben, “Çok zor ve çirkin bir şey olmalı bir bayan için!” dedim. O da, “Bence de canım! Peki sen nasılından hoşlanırsın, ya da daha doğrusu hiç yaptın mı?” dedi. Beklemediğim bu soru karşısında şaşırıp kaldım, “Ne yaptım mı?” falan diye kekeledim.

“Hadi ama tatlı kız, burda biz bize konuşuyoruz işte, utanmanın ne anlamı var, aramızda kalacak!” dedi. Ona gülümsedim ve Lise son sınıfta bekaretimi nasıl kaybettiğimi anlattım. Hiç konuşmadan dinledi beni. Sözüm bitince gülümsedi ve TV’yi açtı, “Bak ne var burda!” diyerek, duraklattığı programı yeniden çalıştırdı. Ve birbirini yalayan kızları gösterdi bana. Anlaşılan ben gelmeden önce pørnø izliyormuş. Hiç sesimi çıkartmadım. O TV izliyordu. Şortunun içinde siki dikleşmeye başlamıştı. Ne yapacağımı, ne diyeceğimi bilmiyordum. Bir yandan o evden gitmek istiyordum, bir yandan da kalıp neler olacağını görmek, yaşamak istiyordum.

Cüneyt Amca bana doğru döndü ve beni süzmeye başladı. Ben de ona bakıyor ve hiçbir şey söylemiyordum. “İster misin?” dedi. Yine hiç sesimi çıkarmadım. O benim bu sessizliğimi evet olarak anlamış olacak ki, bir hışımda dudaklarıma yapıştı. Öpüşüyorduk. Deli gibiydi. Dudaklarımı ısırıyordu. Ben de kapılmıştım ona. Boynumu yalamaya başladı. Sonra üzerimdeki body’mi ve sutyenimi çıkardı. O kadar hızlı yaptı ki bunu, ne olduğunu anlamadım bile. Göğüslerimi yalamaya başladı. Uçlarını emiyor, ısırıyordu ve bu benim çok hoşuma gidiyordu. Biraz daha yaladıktan sonra göbeğime doğru inmeye başladı. Aşağıya indi, ama altımda pantolonum vardı. Bu sefer yavaşça pantolonumun düğmelerini açtı ve usulca sıyırdı pantolonu. Külodumu yana itip, amıma baktı, “Çok güzel görünüyor ve çok güzel kokuyor!” dedi.

Külodumu da sıyırdı. Önce derin derin kokladı amımı, sonra yalamaya başladı. Çıldıracak gibiydim. Amım sulanmıştı zaten. Suları emiyordu. Ben inliyordum. Dilini içeri soktuğunda hafif bir çığlık attım, ama sonra hemen çıkardı. Belli ki zevkten kudurmamı istiyordu. Ayağa kalktı. Siki artık tamamen dikti. Şortunun üzerinden belli oluyordu. Şortunu indirdim ve yavaşça yalamaya başladım. Başımı bastırıyordu. Midem bulanmıştı. Bunu anladı ve beni yatırdı. Bacaklarımı açabildiği kadar açtı. “Hazır mısın ufaklık?” dedi. “Evet! Hadi gir içime, dayanamıyorum!” dedim. Güldü ve sikini amıma bir kerede soktu. Bunu ilk defa yapmıyordum, ama canım acımıştı. Çığlık attım.

O ise aldırmadan gelip gidiyordu. Ben de zevk alıyordum. inliyordum bağırıyordum ağzımı kapatmaya çalışırken bir yandan gelip gidiyordu. Çok hızlıydı. Delirecek gibiydim. Zevklerin en büyüğünü yaşıyordum. Bir süre sonra içime boşaldı, ondan sonra ben de titreyerek boşaldım. Sikini amımdan çıkardı ve yanıma uzandı. Birer sigara içtik. Sonra, “Arkadan da yapalım mı?” dedi. Arkadan hiç yapmamıştım. “Ordan hiç yapmadım!” dedim. “Deneyelim o zaman!” dedi ve sikini ağzıma verdi. “Yala, ıslat iyice!” dedi. Yalıyordum, ama midem bulanıyordu. Arada öğürüyordum. Ama o aldırmıyor, başımı bastırıyordu. İyice tükürükledim. Sonra sikini ağzımdan aldı ve beni domalttı.

“Biraz zor olacak, seninki dapdar!” dedi. Bir şey söylemedim. Sikinin başını göt deliğime değdirdi. İçime doğru girmeye başladı, ama canım çok acıyordu, bağırıyordum. Sonra birden öyle hızlı girdi ki, götüm parçalandı zannettim. Gözümden yaş geldi. “Yeter!” diye bağırıyordum. O ise gelip gitmeye uğraşırken, “Tamam bebeğim, geçecek şimdi!” diyordu. Ama hiçbir şeyin geçtiği yoktu. Acımdan zevk alamıyordum. O halen sikmeye devam ediyordu götümü. Benim de biraz hoşuma gitmeye başlamıştı ki, içimde bir sıcaklık hisssettim. Götüme de boşalmıştı. Tam zevk almaya başlamıştım ki, sikini çıkardı götümden. “Bir daha yap!” dedim. Bu sefer götüme parmaklarını sokmaya başladı. Aynı zamanda amımı da yalayarak, beni o şeklide boşalttı. Sonra gidip duş aldık. Ebru’dan halen haber yoktu. Salonda oturduk biraz, sonra ben evden çıkıp yurduma gittim.

Cüneyt Amcayla halen eskisi gibiyiz. Ara sıra sikiyor beni. Bazen Ebru’larda kaldığım gece, banyoda falan elliyoruz, yalıyoruz, boşaltıyoruz birbirimizi. Ebru’yla annesinin ise hiçbir şeyden haberleri ve şüpheleri bile yok 🙂